Junior programátor ruby, co nemá zaťatý zuby

Jsme rychle rostoucí a prosperující IT firma, co nemusí hledat svý místo na trhu. Ale to se tak běžně říká. My jsme k tomu všemu ještě parta lidí, co se chce v práci i kamarádit, krejt si záda a neházet si klacky pod nohy (jenom společně do táboráku).

Co očekáváme od tebe:

  • vlastní rekreační objekt s výhledem do hor
  • součástí objektu beachvolleyballový kurt a gril
  • domácí pípu a vinotéku s exkluzivními ročníky lahví

A teď trochu vážně.

Hledáme vývojáře, vývojářku nebo vývojářstvo, co umí logicky přemýšlet a efektivně s námi řešit problémy našich klientů. Při vytváření softwaru používáme Ruby a RoR na backendu a nutné minimum JavaScriptu na frontendu. A taky mozek a smysl pro humor. Zkušenost s vývojem v Ruby/Rails není nutností, pokud to vyváží chuť a schopnost se rychle učit.

Umíme ohodnotit pracovitýho a šikovnýho člověka. Základní plat (pro nováčky v rozmezí 30-60k měsíčně) je jen jedna část odměny. Druhá se odvíjí od jeho schopností svůj čas efektivně využít (s čímž souvisí i samostudium a vzdělávání). Třetí odměnou je volná ruka, volná pracovní doba a volný triko (rozuměj no dress code). Mohli bychom tu psát o skvělých kancelářích, dobrým kafi a pravidelným teambuildingu, jenže za prvý jsou to hrozný klišé a za druhý z toho teď v době homeoffice stejně nic zaručit nemůžeme, jelikož nevíme, jak to u vás doma vypadá a jaký máte kafe.

Věříš tomu, nebo to radši chceš vidět na vlastní oči? Máš zájem s námi pomáhat klientům (a do budoucna možná i planetě) třetinu svýho dne? Tak nám pošli CV a pojď se s námi potkat online na Zoomu.

Přemýšlejte o tom a pošlete to dál: že Timepress má názor. A aktuálně taky nábor.

Bára
HR Surrealistka

Napiš nám